Profesionální generální vyčištění koberců mám osvědčené jedině u A SERVISU, tepování sedaček Praha

 In Nezařazené

S vánočním úklidem posledních několik let začínám už na podzim. Sice jsem na toto malé kouzlo přišlo až teď, po čtyřicítce. Ale jsem ráda, že jsem se k tomu vůbec dostala. Vždycky jsem totiž dělala ten velký vánoční úklid těsně před Vánoci. Pak jsem zpocená zničená sotva v předvečer Štědrého dne usedla do křesla. A ze samotných Vánoc jsem nic moc neměla. Bylo to tak hlavně kvůli dětem. Protože jsme dělali Vánoce hlavně pro ně. Ale teď když už jsou odrostlí. Tak jsme si ty svátky s mužem začali taky užívat.

Hlavně jsem chtěla všechno zvládnout v klidu a bez stresu. Protože pak člověk z toho volna nic nemá a taky ta kouzelná atmosféra šla vždycky mimo mě. Takže když já naklidím na podzim (nemyslím, že bych pak nějaké drobnosti neuklízela vůbec), mám pak volno. Zajdeme si s mužem na náměstí na svařák, stihneme nějaké představení v divadle, nebo si v klidu doma přečtu knížku pěkně zabalená do deky. Abych se vrátila k tomu úklidu, tak takový ten generální dělám dvakrát do roka. Na podzim a na jaře, a ten na jaře už není tak drastický teda.

Umyju…

Umyju všechna okna v bytě včetně rámů a parapetů, umyju všechny dveře a futra. Dál utřu prach v celém bytě i na místech, kde to normálně zanedbávám – nahoře na skříních, za ledničkou a tak dále. Pak teda vymetu všechny pavučiny na stropech, naleštím nábytek. Zapomněla jsem na vyprání záclon i ostatních bytových textilů – deky, přehozy nebo povlaky na polštářky. Jednu věc ale nedělám a nechám ji na odbornících.

A to je čištění koberců. Vždycky jsem se s tím piplala, výsledek nic moc, takže jsem před časem přes kolegyni narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců a od té doby si je jednou za rok zvu na generální vyčištění koberců v celém bytě. Samotný zásah probíhá následovně – kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i (firma garantuje i mnohaleté, my si je zveme jednou za rok, proto se dá mluvit o několikaměsíční) úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Práce se završí tak. Kdy vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty a mikroorganismy.

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Koberec je pak načechraný a vypadá jako nedávno pořízený. Na ty Vánoce je to ideální. Protože děti (což už teda nejsou děti) si vždycky hodí polštář na koberec a válí se takto na zemi a koukají na telku.

 

Recent Posts

Leave a Comment