Mytí oken, výloh a prosklených ploch 

 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, SEDAČEK PRAHA je úklidová  firma, která nabízí komplexní péči v oblasti denních a pravidelných úklidů, úklidy po stavbě nebo mytí oken, výloh a všech prosklených ploch aj. Mytí oken, skel realizujeme v pravidelném nebo nárazovém cyklu. Zajistíme Vám kvalitní mytí, čištění, leštění oken pro soukromý byt, dům, vilu a firmu, prostřednictvím našich profesionálních zaměstnanců, kteří jsou proškoleni a vybaveni kvalitní technikou a pomůckami. Mezi naše zákazníky, pro které jsme umyli velkou řadu oken, prosklených ploch aj. patří řada domácností, institucí, úřadů, škol, zdravotnických zařízení. Součástí mytí oken je i čištění okenních rámů a parapetů. U všech oken je důležité nejprve pečlivě umýt rám okna a následně provést odmaštění a vyčistění oken profesionálním saponátovým roztokem.

Naše firma pro kvalitní mytí oken nepoužívá žádná leštidla, prosklené plochy následně leštíme na sucho. V dohodnutém termínu jsme schopni zvládnout umýt i prosklenou plochu velkého rozsahu. Problém pro nás není ani práce ve výškách. K těmto účelům máme k dispozici horolezeckou a speleologickou techniku. Pro snadnější přístup k proskleným plochám, které jsou na těžko přístupných místech, využíváme hydraulická ramena či vysokozdvižné plošiny. Tuto techniku používáme přednostně oproti horolezecké a speleologické technice, pokud to samozřejmě dovolí okolní podmínky. Kromě mytí oken se odborně zaměřujeme i další služby: mytí, čištění a údržba venkovních a vnitřních žaluzií, venkovních markýz a rolet, mytí a čištění stínící techniky ve výšce, mytí a čištění fotovoltaických a solárních panelů.

 

Mytí oken 

 

U oken se také specializujeme na nanášení hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Nanoimpregnace je dvoufázová na lihové bázi. Tato tvz. nešpinavá úprava, je obzvlášť vhodná pro okna s špatnou dostupností. Nabízíme pravidelné nebo jednorázové čištění koberců, čištění čalounění a sedaček a hloubkové čištění silně znečištěných koberců. Tím dochází i k prodloužení životnosti koberce. Dále čistíme podlahy a voskujeme podlahy a to: dlažby, linolea, marmolea, lité podlahy, plovoucí podlahy, kamenné i přírodní podlahy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu u graffiti aj. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte telefonicky či formou emailu.