Hloubkové čištění podlah do struktury materiálu rotačním strojem

 In Nezařazené

Nedávno jsme s manželkou řešili hodně originální zašpinění podlahy. Naše dcera ji totiž dokázala zamazat od červené tekuté dlouhotrvající rtěnky. Nevíme, jak k ní přišla, ale vzala si ji a kreslila si s ní po podlaze. Je ještě malá, takže z toho neměla úplně velký rozum, ale i tak nás to samozřejmě naštvalo.

Jak a čím čistit betonové, lité podlahy a dlažby v Praze

Ale vzhledem k tomu, že žena používá opravdu hodně kvalitní produkty, protože je to vizážistka, tak to nešlo dolů, teď alespoň ne v těch záhybech podlahy, protože jsme se tam nedokázali ničím dostat. A protože šlo zrovna o světlou podlahu, tak to muselo zmizet. Tak jsme se shodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Tak jsme jedné zavolali a domluvili se na termínu.

Ale pak nám volali, že je potřeba to provést jiný den. To nám ještě moc nevadilo. Jenže potom zavolali znovu, že je to potřeba posunou ještě jednou a že je potřeba, aby čištění probíhalo dříve. Poté jsem jim rovnou řekl, že o jejich služby nemám dále zájem, protože jednak se mi nelíbila nespolehlivost firmy a navíc to mělo být v čase, kdy nám to absolutně nevyhovovalo. Takže hledání začalo nanovo.

Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah. Narazil jsem na firmu Čištění podlah Praha a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění.

Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie a dále mechanicky čistili rotačním kotoučovým strojem, a to jsme opravdu koukali jak když stroj kroužkoval jak se postupně do hloubky vymývala špína a potom více a více se podlaha nabírala čistoty. Ten stroj to je něco, to by se žádným strojem udělat nedalo.

U nás v práci máme podlahový automat, ale to je pouze vysavač a mop, takou čistící sílu jako kotoučový stroj to nemá. A když bylo hotovo a kotoučový stroj dokončil čištění, byla celá podlaha vysáta silným průmyslovým vysavačem a to jsme koukali po druhé. Podlaha byla zcela a dokonale vyčištěna. Takže z naši strany projevili velkou spokojenost Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.

Recent Posts

Leave a Comment