Suché leštění skleněných ploch vyžaduje větší fyzický fond, ale výsledek překvapí v čase

 In Nezařazené

Naše firma A SERVIS LIPKA se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Proto neustále sledujeme nové trendy a zdokonalujeme naše služby, abychom nenabízeli zastaralé a přeživší metody. Jaký smysl má nabízet něco, o čem víte, že není nejlepší? Samozřejmě, že žádný. Když se už něco dělá, má se to dělat pořádně. I náš přístup je jeden z mnoha faktorů, proč dokážeme uspokojit nejen trh na v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu.

Mytí a čištění oken, prosklených pergol ve výšce v Praze

Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty naši úklidové činnosti Mytí, čištění oken Praha patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale i majitelé menších obchodů, hospůdek nebo drobní majitelé domů, bytů a ostatních menších nemovitostí. Nabízíme naše služby všem zákazníkům, kteří o ně požádají. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi.

Vlastní firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čisticích prostředků a pomůcek, a to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v jednoduchém systému což je další firemní zkvalitnění technologie, neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech, které brzy, vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění.

Závěrečná nabídka nanesení hydrofobní nanovrstvy, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí, a která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení, neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy.

Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace oken je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky, ale stačí okna omývat pouze čistou vodou. Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechům, vodnímu kameni a ostatním nečistotám na takto ošetřených prosklených plochách.

To ocenila i naše zákaznice, která potřebovala důkladně umýt okna ve svém novém bytě. Zrovna se přistěhovala a byt potřeboval po rekonstrukci, a po té je zase vždy potřeba udělat pořádný úklid. A s mytím oken se obrátila na nás. A to jsme jí samozřejmě zajistili. Skla bylo sice potřeb leštit delší dobu, ale i tak se nám je podařilo bez problémů vyčistit.

Recent Posts

Leave a Comment