Mytí a čištění ve výškách 

 

Naše firma nabízí komplexní služby širokého rozsahu, zajišťujeme pro naše klienty i umývání a čištění ve formě výškových prací. Realizujeme nejen běžné umývání oken a kovových konstrukcí ve výškách, ale také čištění fasád u výškových budov. Na některých těžko přístupných místech, kde je třeba provést čištění a mytí, bývá často nemožné tuto práci realizovat bez práce ve výškách. Všichni naši zaměstnanci jsou pro tyto situace řádně proškoleni a vedoucí pracovníci mají rozsáhlé zkušenosti, proto pro nás není žádný problém tyto činnosti zajistit.

V různých situacích se snažíme volit vždy ta nejrychlejší a nejschůdnější řešení. Na lehce přístupná a níž položená místa používáme teleskopické tyče (až 9m) a žebříky, ve větších výškách používáme hydraulickou plošinu nebo lešení (zajistíme i pronájem). Ve výškách si poradíme s téměř se všemi službami, které nabízíme.

Snažíme se volit vždy ta nejrychlejší a nejekonomičtější řešení. Při provádění všech výškových prací horolezeckou technikou mají pracovníci absolvované školení pro odborné provádění výškových prací. Všichni naši horolezci jsou certifikovaní a vyškolení dle platné vyhlášky § 134 odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. Zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a zdraví při práci. Také mají s výškovými pracemi mnohaleté zkušenosti a při práci vždy pečlivě dbají na zásady bezpečnosti. Náš tým horolezců používá typizované body, umí se slaňovat a také jsou schopni odinstalovat a dát zpět zábrany proti holubům.

Při mytí oken ve vysokých a nepřístupných místech doporučujeme zákazníkům aplikovat na skleněné výplně nanoimpregnaci – technologie GlasProtect. Nanoimpregnace je dvoufázová na lihové bázi a je to tzv. nešpinavá úprava, při které Vám skleněné výplně vydrží dlouho čisté a není nutné je mýt častěji jako bez nanesené nanoimpregnace. U výškových prací je drahá práce a nanoimpregnace Vám ušetří peníze za časté údržby skleněných ploch ve výškách.  Výškové mytí oken, fasád, konstrukcí jsme schopni zajistit po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu.

 

ČIŠTĚNÍ FASÁD – NATÍRÁNÍ FASÁD VE VÝŠCE POMOCÍ TECHNIKY 

 

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, SEDAČEK PRAHA Vám nabízí spoustu služeb, které Vám usnadní práci a ušetří čas. Čistíme fasády, omítky a pláště budov, tmelíme a drobně opravujeme fasády a omítky, provádíme malby a výmalby kvalitními fasádními barvami, aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, detailně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií po celém území ČR. 

Nejste-li spokojeni s fasádou na Vašem objektu, nejefektivnější řešení je ji vyčistit a vrátit ji nový vzhled. Jsme schopni Váš dům nebo jakýkoliv jiný objekt kompletně zbavit jakéhokoliv znečištění na zdech jako jsou skvrny od barev, organická nečistota a graffiti. Pokud se jedná o znečištění graffiti, více se dozvíte v sekci odstraňování graffiti. Jedná-li se o běžné znečištění umýváme fasády VE VÝŠCE ručně od 44,-Kč/m2, při silnějším znečištění čistíme vysokotlakou pistolí za použití aktivní čistící složky Flamil super 3 VE VÝŠCE od 64,-Kč/m2.

Pokud se objeví skvrny, které nejde odstranit normální cestou, doporučujeme opravu fasády nanesením vhodné barvy VE VÝŠCE od 290,-Kč/m2. Opravy fasád provádíme kvalitními fasádními barvami od firmy Weber. Jestliže se na Vašem objektu potýkáte s častými problémy se znečištěním graffiti nebo jinými druhy znečištění, nabízíme Vám praktické řešení s antigrafitovým nátěrem. Podívejte se prosím do sekce antigraffiti, najdete tam více o ochraně fasád a prevenci před graffiti.

ČIŠTĚNÍ FASÁD – DOSTUPNÉ ZE ZEMĚ 

 

Čištění, tryskání a mytí fasád, stěn, průčelí, portálů a plášťů budov, hal, průmyslových hal, sendvičových plášťů, plechových stěn a opláštění, betonových stěn, prosklených stěn, polykarbonátových stěn, luxferových a copilit stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí. Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex, pískováním, pískováním granitem, pískováním lehkými abrazivy – vlašskými ořechy, pískováním speciální pískovačkou W/125 s řiditelným tlakem, na pískování a restaurování soch, historických objektů, na pískování citlivých přírodních materiálů, pískovce, vápence, opuky, travertinu, teraca. Pískování interiérů a exteriérů budov, krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov. Čištění a mytí fasád, oken, prosklených ploch ve výškách, provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky, nebo pomocí hydraulických ramen pojízdných montážních plošin, práce ve výškách. 

Z oblasti odstraňování graffiti, čištění fasád a souvisejících služeb máme zkušenosti, že například pří odstranění graffiti z povrchu neošetřeného ochranným nátěrem je 60-90% úspěšnost. Pro maximální spokojenost zákazníků nabízíme alternativní řešení v podobě nátěru fasádní barvou. Při částečném natírání fasády, například zatírání stínu po odstraňování graffiti musíte brát v potaz znečištění zbylé části objektu – vždy to bude vidět.
S použitím kvalitní barvy firmy Weber jsme schopni zajistit 90% shodu barvy nátěru se stávající barvou fasády a natření jakkoliv velkých ploch, i ve výškách. Při nátěru je v ceně zahrnuto i čištění fasády vysokotlakou vodou (ve stejné výměře jako nátěr, pokud není jiná domluva)