Leštění a mytí výloh 

 

Naše firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, SEDAČEK PRAHA se dlouhodobě specializuje na kompletní mytí výloh, čištění a leštění výloh, včetně jejich impregnace. Klademe důraz na precizně provedené úklidové práce a maximální spokojenost klientů. Používáme moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky. Zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance, kteří jsou řádně proškolení a svoji práci odvádí s nejlepšími výsledky. Důkazem toho jsou naši stálí zákazníci. Kvalitní mytí výloh probíhá ve dvou režimech. Jedná se o servisní mytí výloh, kde si zákazník zvolí servisní cyklus mytí výloh či jiných prosklených ploch, anebo provádíme nárazové a jednorázové mytí výloh. Službu provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník. Mytí výloh v provozovnách mimo obchodní centra provádíme obvykle v otevírací době dle dohody. Mytí výloh v provozovnách v obchodních centrech provádíme mimo pracovní dobu dle dohody před nebo po zavírací době. 

Při mytí výloh i čištění oken nepoužíváme žádné leštidla a tím je zaručeno, že Vaše výlohy a jiné prosklené plochy zůstanou dlouhou dobu čisté a neobjeví se na nich po čase kruhy a tahy leštění, tak jak tomu je u mytí výloh za pomoci různých leštidel. Výlohy čistíme rozmývákem a následně je setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, necháme ji proschnout a poté doleštíme suchou bavlněnou plenou. Servisní mytí výloh zajišťujeme již řadu let v obchodních centrech po celé České a Slovenské republice a nově i v Rakousku.

Mytí a čištění výloh ve výškách 

 

Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu i ve výškách a v těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Při vykonávání práce postupujeme šetrně, tak abychom nepoškodili skla, malbu na stěnách a neznečistili podlahu. Mytí a čištění výloh ve výškách může být provedeno jako jednorázové či nárazové vyčištění prosklených ploch nebo jako pravidelné a opakující se mytí a čištění.

Jsme schopni zajistit mytí výloh ve výškách a na těžko přístupných místech. Realizaci těchto zakázek zajišťují naši odborně proškolení zaměstnanci, kteří mají k dispozici i speciální techniku pro uskutečnění mytí výloh ve výškách. Námi používanou technikou pro výškové práce je speleologická a horolezecká technika, hydraulické rameno a vysokozdvižná plošina. U výloh a skleněných ploch se také specializujeme na aplikaci hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Nanoimpregnace tzv. nešpinavá úprava, je především vhodná pro výlohy se špatnou dostupností a na výlohy ve výškách.

 

Impregnace výloh 

 

Po ošetření skleněných ploch naší technologií se okna umývají pouze čistou vodou a není nutné používat čisticí prostředky. Tato technologie zásadní mírou snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled.

Samočistící technologie GSP je dvoufázová a je na lihové bázi. Má ochranný účinek proti vodě a špíně, založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GSP způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočisticí schopnost ošetřeného skla. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn například od rzi. Chrání před působením chemikálií do hodnoty pH13 – solí, kyselin i zásad a chrání před nepříznivým vlivem UV záření. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. Poté, co je skleněný povrch ošetřen GSP, se umývá pouze čistou vodou a není nutné používat žádné čisticí prostředky.

Tato nano-vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. Garantujeme záruku 2 roky, životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy je zpravidla delší 4-5 let. Klimatické podmínky pro aplikaci GSP musí být v suchu při teplotě +15°C až +30°C. Výrobce nedoporučuje pro správné zachování funkce a vlastností impregnace, aby teplota v prvním dni po aplikaci při formování klesla pod +10°C.