Čištění a umývání skel zimních zahrad, oken a prosklených fasád ve výšce

 In Nezařazené

Jsme společnost, která svým zákazníkům nabízíme nepřebernou škálu na poli úklidu. Zajímavým a žádaným prvkem naší práce je čištění ve výškách. Jedná se o služby mytí skel zimních zahrad, pergol, tedy oken a výloh ve výškách, dále pak čištění fasády (ať už od prachu, smogu či dalšího znečištění nebo od graffiti). Můžeme samozřejmě provádět také kombinaci zmíněného.

Jak efektivně ve městě čistit skleněné plochy od agresivního městského spadu

Což byl případ také našeho klienta, který si u nás objednal kompletní čištění celé fasády se zaměřením na odstranění graffiti ze skleněných ploch. Graffiti z prosklení odstraňujeme speciální technikou, která je šetrná k povrchu skleněné fasády. Jedná se tak u nás jak o kompletní balíček služeb, tak třeba o výsek některých úkonů. Volba je samozřejmě vždy na vás. Rádi s vámi prodiskutujeme vaši situaci a nabídneme vám nejlepší možné řešení přesně na míru vašemu problému.

Vždy se snažíme vyhovět přáním a potřebám daného klienta. Z tohoto důvodu naše služby vždy co nejvíce přizpůsobujeme potřebám každého zákazníka. Výškové práce můžeme poskytovat zejména díky našemu profesionálnímu týmu horolezců. Náš tým je sehraný, práci provozuje už několik let, tudíž je ve výškách opravdu nepřekonatelný. Naši zaměstnanci ví, co to znamená bezpečnost práce a jednají vždy opatrně.

Často řeší u zákazníků takové výškové práce, které jsou pro konkurenční firmy mnohdy neřešitelné. Výškové práce provádíme různými metodami, a to v závislosti na terénu a výšce dané budovy. Pro lehce přístupná místa používáme teleskopické tyče, které měří až devět metrů. Pro náročnější lokality užíváme výškové práce pomocí žebříků, vysokozdvižných plošin, či přímo horolezecké techniky.

Abychom přiblížili jeden střípek výškových prací, což jsou fasády a omítky, tak realizujeme čistění fasád, omítek a pláště budov. Dále pak tmelíme a opravujeme tyto povrchy. Případně nabízíme také malby a výmalby. V seznamu nesmíme zapomenout zmínit také to, že aplikujeme penetrace a úpravu podkladu povrchu, tryskáme a sjednocujeme povrchy fasád tlakovou vodou, důkladně čistíme fasády z ušlechtilých přírodních materiálů, umělého kamene a obkladů speciální chemií.

Jedná-li se o znečištění, které není nijak silné a je spíše běžného charakteru, tak fasády umýváme ve výšce ručně. Cena se pak pohybuje již od 84 korun za metr čtverečný. V případě silnějšího znečištění pak používáme vysokotlakou pistoli za použití aktivní čisticí složky. Výběr je tak opravdu široký, a nemůžete-li si vybrat, neváhejte se obrátit na naše telefonní číslo. Naši kolegové z A SERVIS LIPKA vám rádi vše vysvětlí a nabídnou nejvhodnější řešení a zkusmou kalkulaci zákroku.

Recent Posts

Leave a Comment