Podlahu je snadné zašpinit a těžké vyčistit, mastné skvrny, tmavé tekutiny se nesmazatelně otisknou do povrchu

 In Nezařazené

S kamarádkou jsme si řekly, že zkusíme vyrobit jednu mastičku z bylinek na obličej, kterou na internetu všichni vychvalují a je tam na ni i recept. Výroba nebyla zrovna jednoduchá, hmota se musela prvně vařit v hrnci a musím říct, že to vážně hodně smrdělo. A co je ještě horší, povedlo se nám tu hmotu při míchání vylít na zem. A to bylo opravdu nadělení.

Ochraňte svou podlahu voskem, nebo impregnací, tato investice je k nezaplacení

Chtěly jsme to vyčistit, ale byla to marná snaha. A to jsme se opravdu snažily, nakoupily jsme i řadu čisticích prostředků a stejně to bylo k ničemu, byly to jen zbytečně vyhozené peníze. Tak jsme si řekly, že si na to najmeme úklidovou firmu. Tak jsme se poptaly našich známých a kamarádů, jestli neznají nějakou dobrou firmu a dva nezávisle na sobě mi doporučili úklidovou firmu Čištění podlah a dlažeb Praha. Ještě než jsme jim zavolaly, jsme si jejich kvalitu ověřili na internetu.

Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Ale protože ani jedna nejsme zrovna dobrá v zařizování takových věcí, pomáhal nám s tím kamarád. Kontaktovali jsme zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná a nebyla nahoněná, tak jak se s tím občas setkáváme.

A skutečně byla, tuto firmu můžu všem jedině doporučit. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, skutečně nádherně vyčištěná. Nechaly jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i krásně vypadající povrch, což je také určitě bonus navíc.

Ale hlavně je velmi užitečný ten povlak, který vosk vytvoří a tímto povlakovým filmem podlahu chrání. . Od zaměstnanců A SERVIS LIPKA jsem se dále dozvěděla, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli skvělou práci a já s kamarádkou si je skutečně nemůžeme vynachválit. Podlaha po jejich čištění vydržela čistá opravdu dlouho a navíc se nám mnohemlépe udržuje, což je perfektní. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Skutečně vše proběhlo v pořádku, je na ně spolehnutí.

Recent Posts

Leave a Comment