Lepší údržba a excelentní vzhled to je vosk, tak vypadá navoskované linoleu a vinylová podlaha

 In Nezařazené

Chtěla bych napsat pár slov o firmě Voskování podlah Praha, kterou jsem objevila přes internet, když jsem poptávala nějakou úklidovou firmu, která by mi vyčistila podlahu v mém bytě. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění.

Jaký polymerový vosk použít k ochraně lina a vinylu

Nám se stalo to, že jsme měli doma menší večírek a za ten večer se nám povedlo vlít více alkoholu, než jsme si mysleli. Nejhorší byl asi vylití vaječný koňak na tmavé podlaze, který stihl dokonce zaschnout. Vůbec nechápeme, jak jsme si toho mohli nevšimnout, ale stalo se. Snažila jsem se to vyčistit, ale vůbec to nešlo. Bylo mi jasné, že já si s tím neporadím.

A tak jsem si sedla k počítači a našla právě tuto firmu. Kontaktovala jsem proto lidi z firmy a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Linoleum vydrhli a vykartáčovali.

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr.

Vosk je a voskování je doména společnosti a je pravda, že vosk na kvalitně vyčištěném linoleu je boží. Vypadá to excelentně, tady konkrétně byl použit nyní silně lesklý vosk a mě to tady nyní připadá jako v nemocnici v americkém filmu. Po delší době, taky musíme uznat, že údržba a úklid je skutečně snadnější a rychlejší. Takže za nás dáváme jedna.

Recent Posts

Leave a Comment