A SERVIS je specialista na dokonale vyčištěná okna, Výškové mytí oken Praha

 In Nezařazené

Jsme úklidová firma s více než dvacetiletou praxí v oboru a za tuto dobu jsme získali obrovské zkušenosti. Naše firma se může chlubit opravdu profesionálním personálem, který se do jednoho skládá ze samých odborníků. Jmenujeme se A SERVIS LIPKA, s.r.o. Mytí oken a našim cílem je poskytnout svým zákazníkům vždy perfektní výsledek. Jednou z mnoha služeb, které nabízíme, je mytí, čištění a péče o okna.

Konkrétně se jedná o služby – mytí oken, čištění oken a leštění oken včetně péče o rámy a parapety, případně další komponenty oken. Snažíme se zákazníkům nabídnout takovou cenu, za kterou si může téměř kdokoliv s pravidelným příjmem dovolit jednou za čas si úklidovou firmu pozvat. U mytí oken stačí opravdu občasné mytí, později vám vysvětlíme proč to naše technologie dovoluje. Odměnou, kromě zářivě čistých oken, vám bude volný čas navíc.

Teď…

Teď bychom vám vysvětlili naše zmíněné know-how, kterým docílíme dlouhotrvajícího výsledku v podobě stále průzračných oken. Jedná se zejména o závěrečný krok leštění, kdy většina domácností ale i konkurenčních profesionálních úklidových firem používá k leštění chemické přípravky (různá leštidla a spreje). Tím sice okna opravdu vyleští, ale jen „na oko“ a velmi krátkodobě, protože hned vlivem povětrnostních podmínek se prokáže, jak je tato metoda falešná – vystoupí totiž zbytky leštidla a na oknech to vytvoří nevzhledné šmouhy a mapy.

My jsme si za ta léta praxe vytvořili vlastní metodu čištění, kterou jsme pojmenovali jako technologii takzvaného triku suchého leštění. Což je sice fyzicky náročnější postup, ale za tu námahu nám to rozhodně stojí, protože věříme, že pokud si u nás zákazníci ověří, že jim okna vydrží dlouho čistá, obrátí se na nás i příště. A to je naším největším oceněním. Naše metoda čištění oken je komplexní a univerzálně použitelná na různé typy oken. Stejně tak je vhodná pro řešení různých typů problémů.

Například…

Například ke komplexnímu generálnímu čištění a mytí oken, k odstraňování různých nečistot a podobně. Poslední zmíněný příklad jsme řešili také u zákaznice, která s rodinou každoročně pravidelně umisťují tematické nálepky na skleněné výplně. Říkala, že používají vločky, Santu Clause, soby, hvězdičky a tak dále. Tyto nálepky prý měli v domácnosti několik let a nikdy neměli problém s odstraněním. Až letos. Jak byly nálepky starší, oddělat z oken se jim je sice povedlo, ale okna zůstala ulepená.

Lepidlo, které se normálně drží ze zadní strany nálepky, totiž zůstalo na oknech. Zákaznice říkala, že se snažila okna sama vyčistit, ale nepovedlo se jí to, spíš měla pocit, že to ještě zhoršuje. Vše se jí na okenních tabulích začalo totiž patlat. Paní jsme poradili, ať se s okny příště sama nedře a hned zavolá nám. Pro nás to je maličkost, rádi pomůžeme a vám ušetříme čas, který můžete strávit třeba odpočinkem. Když za vás práci může udělat někdo jiný, proč toho nevyužít, že?

 

Recent Posts

Leave a Comment