Nevíte si výraznými skvrnami na vašem koberci? My se o ně postaráme, tepování sedaček Praha

 In Nezařazené

Zaschlé nápoje nebo pokrmy na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka vyčistit nedá. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla.  Rozhodně nedoporučujeme koberec čistit obyčejným kartáčem, pokud nechcete výrazně narušit strukturu vašeho koberce. Takových skvrn se například suchým čištěním bohužel nezbavíte. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh.

Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká. Takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.oČištění koberců nabízíme.

Díky…

Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Naposledy jsme navštívili domácnost. Kde měli koberec v kuchyni umazaný od kari smetanové omáčky. A žlutá skvrna byla na koberci opravdu hodně viditelná.

Paní říkala, že se to nejdříve snažila vyčistit sama. Ale nedařilo se jí to, tak se raději obrátila na nás. Což bylo rozumné. Protože kdyby na čištění použila hrubší sílu. Tak by to nemuselo dobře dopadnout. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Takže…

Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i žlutý flek od kari. Protože přece jen tam ta skvrna nebyla příliš dlouho. Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový.

Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná. Protože šel bez problému vyčistit. Naše kosmetika navíc zbaví váš koberec i nečistot, bakterií a tak dále, takže se nemusíte bát, že by u vás vyvolala nějakou alergickou reakci – naopak, vašemu zdraví prospívá. Aby manželé prodloužili životnost svých koberců, začala naši službu koberců využívat pravidelně a my jsme rádi, že jsou s naší prací spokojení.

Recent Posts

Leave a Comment