Pomocí strojové kotoučové metody dokážete z koberce vyčistit cokoli, včetně zápachů, tepování sedaček Praha

 In Nezařazené

Zaschlé nápoje a jídlo na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka vyčistit nedá. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla.  A ještě větším problémem je obyčejným čištěním z koberce odstranit nepříjemné pachy. Protože abyste to vyčistili obyčejným čištěním, musíte použít hrubou sílu a kartáč, jenže to často potom je na koberci vidět, kde byl čištěný. A koberec potom nevypadá hezky. Když je narušená jeho struktura. – Čištění koberců

Takže je lepší se obrátit na jiné metody čištění. Ale takových skvrn se nezbavíte například ani suchým čištěním bohužel. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Ale právě pro její extrémně jemný přístup z koberce neodstraníte odolné skvrny.

Proto…

Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. A to věděly i naše poslední klientky, které se na nás obrátily s prosbou, abychom vyčistili z jejich koberce skvrnu po octu.

Nechtěly totiž poškodit strukturu koberce a jemně se jim to nedařilo vyčistit, tak vyhledaly naši pomoc. A náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Takže…

Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i ocet z koberce, který tak skončil, když si jedna ze slečen chystala salát k večeři a ocet do nálevu omylem skončil na koberci. A nezmizel samozřejmě jen flek, ale i octový zápach. Slečny byly s naší službou moc spokojené a my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci.

V naší firmě dále nabízíme i čištění podlah, mytí oken a výloh, odstraňování graffiti a plísní a to nejen po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Jsme tedy dostupní pro každého, kdo by mohl naše služby potřebovat. Protože i cena je nastavená tak, aby si naše služby mohl dovolit opravdu každý, kdo je potřebuje.

Recent Posts

Leave a Comment