Na čištění koberců Praha je nejlepší využívat strojovou metodu čištění

 In Nezařazené

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.oKoberce čištění Praha realizujeme svým zákazníkům kvalitní a precizní strojové čištění koberců za použití profesionální chemie a kotoučového stroje. Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění a druhu koberce, ale generální vyčištění koberců strojovou metodou provádíme následujícím způsobem. Nejprve naneseme kvalitní kosmetiku, která koberec nejen vyčistí, ale také vydezinfikuje a zbaví jej roztočů a alergenů. Ale je třeba ji nechat několik minut působit.

Poté přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem. Který zajistí zbavení struktury koberce nečistot. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce. Protože kotoučový stroj je nejen velice účinný, ale i šetrný. Jeho štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce.

Je…

Je ale nutné upozornit na fakt, že pokud jste si nechali předtím vyčistit koberec nekvalitní chemií a nespolehlivými metodami, může se stát, že koberec nepůjde vyčistit zcela dokonale. V těchto případech de dobré vědět, jaká chemie byla tehdy při čištění použita, může se totiž stát, že bude koberec tzv. zapraný a odstranění nečistot nebude úplně možné.

Nedoporučujeme uchylovat se k objednávání levných metod v podobě extrakčního čištění. Vzniká tak určitá pravděpodobnost, že místo precizního vyčištění koberce bude koberec ještě více znečištěn a odstranění těchto skvrn bude již nemožné. S levnými metodami máme sami rozsáhlé zkušenosti a nutno dodat i negativní zkušenosti, kdy jsme často po takových metodách jeli klientů koberec vyčistit naší strojovou metodou. Čištění koberců nabízíme nejen firmám, ale i domácnostem a školám.

Například…

Například minulý měsíc jsme čistili koberce v jedné domácnosti, kde nejdříve řešili pouze rozlité latte na koberci. Manželé si pořídili kávovar a bohužel se jim káva s našlehaným mlékem vylila na koberec. Ale bohužel se nejdříve obrátili na jinou firmu. Která používala extrakční metodu čištění. Takže jejich koberec vypadal ještě hůře než předtím. Naštěstí neotáleli a obrátili se na nás. Takže naši zaměstnanci se o to dokázali postarat.

Ale kdyby tak rychle nejednali, mohlo to klidně dopadnout i hůře. Proto všem doporučujeme se na extrakční metodu vůbec nespoléhat. I když mnohé zákazníky láká svou nízkou cenou. Naše služby realizujeme po celém území České republiky, dále i na Slovensku, v Rakousku a v Německu, nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům, zkrátka všem, kteří ji potřebují.

Recent Posts

Leave a Comment