Pradědeček by měl radost. Obnovení provozovny díky profesionálům ze stavební a úklidové firmy

 In Nezařazené

Moje rodina pochází z rodu krejčích a obuvníků. Několik generací tomu tak bylo. Provozovna s menším obchodem se takto dědila z otce na syna. Až můj táta vybočil. Chtěl s mámou více cestovat a psát pro jeden z cestovatelských magazínů. Pak jsem se narodila já, a tak bylo jasné, že tradice se úplně zpřetrhala. Navíc táta skutečně toto řemeslo provozovat nechtěl. Objekt nějakou dobu chátral, až jednou jsem tátu požádala, aby na mě dům přepsal. Tehdy jsem si brala svého současného manžela a táta rád s mým návrhem souhlasil.

Čištění prosklených ploch a umývání zimních zahrad v Praze

Dům nám věnoval jako svatební dar. Můj manžel pracuje s kůží, a tak nás napadlo, že objektu alespoň částečně navrátíme jeho původní užití. V jedné půli jsme chtěli provozovat naše podnikání a v druhé bydlet. Rozjezd byl pomalý. Museli jsme prostory dát do pořádku, a to vyžadovalo značné úsilí. Na rekonstrukci budovy jsme povolali naše kamarády, kteří mají stavební firmu. A pak bylo potřeba po stavbě uklidit. Nejvíce jsem se natrápila s okny, protože byla hodně špinavá a byly na ní zbytky lepidla, které mi nešly odstranit. Tak jsem hledala způsob, jak se toho rychle a účinně zbavit.

Nakonec jsem ale došla k závěru, že nejlepší bude najmout si odborníka – mytí oken. Ale neměla jsem se žádnou úklidovou firmu zaměřující se na mytí oken zkušenosti. Ptali jsme se známých a po rodině, jelikož jsme chtěli někoho opravdu ověřeného. Kolegův známý nám doporučil úklidovou firmu Čištění zimních zahrad Praha. Jejich reference jsme si ověřili i na internetu. A tam jsme na ně nenašli žádnou negativní recenzi. Samá chvála za druhou.

Sice lidé zároveň upozorňovali na to, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí. Tak jsme se rozhodli, že jim zavoláme. A jsem opravdu ráda, že jsme se obrátili zrovna na ně. Reference odrážely realitu, kterou jsme viděli na místě. Okna umyli perfektně a já jsem vážně nadšená. Aby se okna nemusela tak často umývat, dali na skla impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody.

Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli vážně skvělou práci. Zaměstnanci  A SERVIS LIPKA byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediný problém. Přišli včas, k žádným zmatkům nebo přesouvání termínů nedošlo a práci odvedli na výbornou. Další výhodou je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže určitě je využijeme i na něco dalšího.

Protože se mi s nimi jednalo opravdu dobře a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis. Za sebe i manžela mohu říci, že tuto firmu nelze než nedoporučit, protože jsme s nimi byli maximálně spokojení a určitě jsme se na ně neobrátili naposledy.

Recent Posts

Leave a Comment