Jsem náročný zákazník. Když si objednám službu, chci mít dokonalý servis

 In Nezařazené

Jsem sběratel starých motorek a před pár lety mi již přestala stačit garáž na dvě auta a musel jsem si pronajmout dílnu. Na základě toho se na mě obraceli lidé, kteří toužili po podobném stroji nebo chtěli svého veterána dát do pořádku. A tak jsem jim pomáhal. Jednou můj kamarád vznesl otázku, proč si neotevřu menší muzeum. Strojů už jsem měl opravených více než třicet, a tak se to nabízelo. Řekl jsem si proč ne. Alespoň se mi vrátí část prostředků, které jsem do strojů investoval. A tím pádem budu moci opravit další stroje. V okolí jsem tehdy našel velmi zajímavé, původně výrobní, prostory, které však chátraly a bylo potřeba je zrekonstruovat. Majitel mi tehdy budovu nabídl za symbolickou korunu, protože mě znal a chtěl mě v mém koníčku podpořit. Jedná se o velmi hezkou halu, o níž přijít by byla věčná škoda.

Odstranění polepů, stínících a bezpečnostních folií z oken a výkladů v Praze

Co se mi na ní velmi líbilo, byla velká a vysoká okna, která poskytují dostatek denního světla. Co je ale ovšem poněkud problematické, je to, že okna jsou poměrně vysoko. A navíc kvůli tomu, že je hala umístěna u poměrně rušné silnice, kde občas jezdí i kamiony, tak se poměrně snadno okna zašpiní. Ale protože mi na stavbě i na mém podnikání záleží, chci okna neustále udržovat v čistotě. Pořád dokola jsem si najímal různé firmy, ale nikdy jsem nebyl spokojený s výsledkem.

Když jsem si pak jednou na tohle stěžoval zmíněnému kamarádovi, tak mi doporučil, že mám zkusit firmu Odstranění a stržení polepů Praha. Že prý u nich ve firmě jednou čistili podlahy a že kromě podlah se také specializují na čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti a také právě na mytí oken, a to i ve výškách. No co, tak jsem si je hned zadal do internetového vyhledávače a přesvědčil se o tom, že je to pravda. A po dalších pár chvílích na internetu mě potěšilo i to, že měli velice pozitivní recenze – což je v dnešní době něco poměrně neobvyklého.

Neboť většinou lidi napíší na internet jen v případě, že si chtějí na něco postěžovat. Tedy po přečtení tohoto všeho jsem se rozhodl nakonec vytočit jejich telefonní číslo. Paní na centrále jsme popsal celou situaci. Tedy konkrétně, že se bude jednat o mytí oken v továrně, že je to poměrně vysoko a také jsem nezapomněl zmínit, že mám poměrně vysoké nároky a že tedy doufám, že naplní má očekávání. Byl jsme překvapen, že mi paní poměrně sebevědomě řekla, že to nebude žádný problém. Tak jsem si řekl, že se nechám překvapit. A musím říct, že překvapený jsem byl teda pořádně! Kromě toho, že přišli úplně naprosto přesně ve smluvený čas, tak došli připraveni, jen začít.

Hned se dali do práce a bylo vidět, že jsou to opravdu odborníci proškolení na práci ve výškách a práce jim úplně ubývala pod rukama. Navíc také vyčistili a umyli všechny okenní rámy, v což jsem ani nedoufal, takže to byla další věc, kterou jsem byl velice mile překvapen. Co mě velmi potěšilo, bylo to, že zde použili speciální impregnaci, díky které bude voda po oknech pouze stékat, a tedy zůstanou déle čistá. A málem bych zapomněl zmínit speciální leštění, které zde použili!

Dokonalého lesku docílí tím, že používají pouze bavlněné látky, pomocí kterých vše vyčistí vlastní silou. A že té síly tady na ta naše okna bylo potřeba! Musím říci, že s umytými okny jsem opravdu nadmíru spokojen, už jsem ani nevěřil, že by to někdo byl schopen udělat tak, aby to odpovídalo mým představám. Firmu A SERVIS LIPKA určitě doporučuji všem, kteří chtějí skvělý servis za odpovídající cenu.

Recent Posts

Leave a Comment