Mít čistá okna a kanceláře je pro nás klíčové. Proto spolupracujeme s těmi nejlepšími z oboru

 In Nezařazené

Provozuji účetní a finančně poradenskou společnost. Nedávno jsme se přestěhovali do nového objektu, který má poněkud strategičtější pozici oproti našemu původnímu působišti. Nyní nás naši klienti naleznou v historicky hodnotné budově v centru města. Je zde spousta prosklených ploch, o které je třeba se náležitě starat. A tak využívám externí pomoci jedné úklidové společnosti, kterou jsem objevil na internetu.

Mytí a čištění skleněných pergol v Praze

Samozřejmě na internetu je nepřeberné množství úklidových firem a probrat se všemi by mi zabralo asi rok života. Šel jsem tedy cestou pozitivních recenzí a podle nich jsem objevil firmu Čištění skla pergol Praha a od té doby s nimi spolupracuji. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez šmouh, lesknou se a třpytí jako zrcadlo. Vážně bych nečekal, že okna mohou být ve skutečnosti lesklá jako zrcadlo.

Navíc používají speciální nanoimpregnaci na okna, díky které vydrží okna opravdu dlouho čistá, špína se na nich tolik neusazuje, což usnadňuje jejich následnou údržbu, protože bez ní by okna tak dlouho čistá určitě nevydržela. Tyto pracovníky mohu doporučit opravdu všem firmám, tak i pro domácnosti, jelikož udrží okna čistá mnohem déle a na umytí stačí, když zaprší. Vše se následně smyje pouze vodou a okna vypadají stále jako zrcadlo, lesklá a čistá.

Navíc tuto službu nabízí i za přijatelnou cenu, kterou jsem ochoten za takovou kvalitu zaplatit. K tomu všemu nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců strojovou metodou nebo například odstraňování graffiti a plísní. Pokud už doma na práci z jakéhokoliv důvodu nestačíte, nechat si pomoci od A SERVIS LIPKA je určitě dobrou volbou. To stejné platí i pro firmy a obchodní domy – A SERVIS totiž spolupracuje s velmi pestrou klientelou.

Jejich zaměstnanci jsou navíc velice ochotní, rádi poradí a jsou to profesionálové, co nemají nejmenší problémy přizpůsobit se vašim požadavkům. Protože chápou, že je třeba vše podřídit tomu, jak máme my, zákazníci, čas. Jsem s nimi opravdu spokojen a rozhodně se už nikdy nebudu obracet na nikoho jiného. Proto ať už poptáváte cokoli z úklidových služeb, tak vám tuto firmu opravdu moc doporučuji. Jsem si jistý, že s nimi budete spokojeni, tak jako já. Své služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku a v dalších zemích. Mají totiž několik poboček.

Recent Posts

Leave a Comment