Mytí oken do nepohody, čištění oken v Praze

 In Nezařazené

Věnujeme se výrobě a montáži dveří a oken do domů a firem. Jsme firma rodinného charakteru a na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník. Naše studio jsme vybudovali v rodinném prostředí z důvodu co nejlepšího kontaktu se zákazníkem. Vnímáme dveře jako významnou součást interiéru a exteriéru, tvořící dominantu estetického vzhledu. Jejich hlavní náplní je oddělovat jednotlivé části od druhých. Dbáme na vysokou kvalitu zpracování. O tom, že dveře patří k základním prvkům stavby, není pochyb.

Umývání prosklených pergol a zimních zahrad

Jsou tím prvním, co vnímáme při vstupu do interiéru. Proto se při prodeji našich produktů řídíme heslem: “Naše dveře reprezentují.” Pomyslnou třešničkou na dortu je kromě dokonalého zpracování i naprostá čistota všech vystavených dveří, ale i oken. Proto se nyní spoléháme na mytí oken od úklidové společnosti Mytí oken Praha. Tato firma nám zajišťuje také mytí oken a dveří u klientů. Pokud si zákazník objedná okna a dveře od nás, má mytí všech prosklených ploch zdarma.

S touto firmou spolupracujeme chvíli, ale nedáme na ni dopustit. Přesně takto si totiž představujeme spolehlivého obchodního partnera. Jak jsme na ně přišli? Jednoduše jsem hledala vhodnou firmu na internetu a tato firma mě zaujala svým přístupem, prezentací a také referencemi zákazníků. Zavolala jsme jim, slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín.

Uvedla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce je stejná jako jejich smysl pro organizaci. Všechna okna i dveře vždy vyčistili perfektně. V našem studiu si ještě necháváme nanášet impregnaci, aby se tolik skla nešpinila, a byla pro nás tak snáze udržovatelná. A to byla pro nás asi ta největší výhra, protože díky tomu největší špínu a prach z oken a dveří vždy smyje déšť. Vážně odvádějí tu nejlepší možnou práci.

Navíc jsme velmi spokojení i s chováním zaměstnancům A SERVIS LIPKA. A ještě k tomu všemu svou práci zbytečně neprotahují. Jsou velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci za přijatelnou cenu. Je o něco vyšší, to je pravda, ale stále dostupná pro toho, kdo by ji mohl potřebovat. Skvělé je, že nabízí i řadu dalších služeb.

Takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. Své služby realizují nejen po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat. Nebo je neváhejte rovnou kontaktovat, určitě vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy.

Recent Posts

Leave a Comment