Mytí oken a výloh v obchodních centrech v Praze

 In Nezařazené

Zabývám se prodejem sportovních potřeb, zejména vybavením do posiloven a tělocvičen. Naše obchody najdete na několika místech v rámci České republiky a stále se rozrůstáme. Před nějakou dobou jsme koumali nad tím, jak optimalizovat výdaje za naše i najaté pracovníky. Dospěli jsme k tomu, že není třeba si v každé pobočce držet údržbáře, uklízečky, inventurní pracovníky a další zaměstnance a brigádníky, které prostě jednou za čas potřebujete.

Jak a čím umývat a čistit okna a výlohy

Zjistili jsme, že se nám mnohem více vyplatí spolupracovat s firmami, které mají působnost po celé republice, a tudíž nemusíme nasmlouvávat řadu lidí, ale stačí se ozvat několika málo firmám, kteří zastanou téměř vše. A takto jsme to měli i s úklidovou firmou Umývání výkladů Praha. a jejich službami Mytí oken a následně také strojovým čištěním podlah. Najít je sice nebyl lehký úkol. Ale naše hledání se vyplatilo. S paní na centrále jsme okamžitě dohodli čas a termín úklidu – velice jsem ocenil, že mi vyšli vstříc s časem úklidu.

Tedy že se u nás budou výlohy a okna mýt v neděli, kdy není obchod otevřen. Musím znovu podotknout, že se opravdu jedná o profesionály, neboť když pracovníci z této firmy přišli, i laik by poznal, že vědí jak na to. Na první pohled je totiž prozradí velké množství různých úklidových prostředků, které mají k dispozici. Co je samo o sobě velké plus, je způsob, jakým k úklidu přistupují.

Na leštění použili metodu tzv. suchého leštění, tedy že na leštění nepoužili žádný speciální lešticí prostředek, ale vše vyleštili pomocí bavlněných utěrek a za pomocí síly. Bylo vidět, že se jedná o profesionály, kteří jsou na tuto práci školení, protože na vyleštění bylo potřeba mít trpělivost a nemalou sílu, neboť skel máme u nás opravdu hodně.

Nicméně díky této pečlivě odvedené práci máme teď jistotu, že skla zůstanou déle čistá, a navíc na oknech a výlohách po tomto leštění nezůstávají vůbec žádné šmouhy – šmouhu zde neuvidíte z žádného úhlu pohledu! Na skla také nanesli speciální nanoimpregnaci, která zajistí, že zůstanou déle čistá. Neboť například při dešti voda po nich pouze steče a celkově je potom snazší okna udržet v čistotě. Musím říci, že jsem rád, že jsme měli s výběrem úklidové firmy dobrý odhad. Pracovníci A SERVIS LIPKA vždy odvedli opravdu skvělou práci a směle je můžu doporučit všem, kteří takovou spolehlivou firmu na úklid zrovna hledají.

Recent Posts

Leave a Comment