Mytí oken, výloh, fasád, výškové. Nano Impreg Ostrava

 In Nezařazené

MYTÍ OKEN, FASÁD. VÝŠKOVÉ PRÁCE OSTRAVA

Nevíte si rady s odstraněním zatvrdlých nečistot a hledáte firmu, která vám tyto služby poskytne a přes to vše bude bez jakéhokoliv poškození a s kvalitou odstraněno? Jsme tu pro vás! Jsme úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má skvělý tým zkušených pracovníků. Posíláme k Vám lidi, které máme ověřené a zaměstnáváme kmenové pracovníky a nejsme zastánci příležitostných sezónních brigádníků, o kterých nic nevíme a tak za ně nemůžeme ručit. Náš úklidový tým je opravdu spolehlivý, zkušený a víme, že koho k vám domů nebo do firmy pošleme, ten si bude vědět rady s jakýmkoliv znečištěním a tak práci dotáhne do konce a provede s precizností, tak jak vy si přejete. Nabízíme vám mytí oken,

Výloh, prosklených ploch Ostrava. Tyto práce realizujeme taky jako výškové práce Ostrava. Zajistíme mytí, čištění, impregnaci oken, výloh, skleněných fasád ve výšce Ostrava. Mytí, impregnaci a čištění střešních oken ve výšce Ostrava, mytí, impregnaci a čištění zimních zahrad, světlíků, prosklených stropů ve výškách Ostrava, mytí, impregnaci a čištění prosklených fasád a skleněných průčelí ve výšce Ostrava, čištění, mytí, impregnaci luxferů, kopilit, světelných reklam, reklamních plachet, poutačů, billboardů, cedulí, směrových tabulí, značek, solárních panelů Ostrava. Mytí, impregance a čištění výškových budov obchodních center, retailových parků ve výšce Ostrava. Čištění, impregnace a mytí skleněných střech a stříšek ve výšce Ostrava. Provádíme práce ve výškách Ostrava. Mytí a čištění kovových konstrukcí, příhradových nosníků, regálů, rozvodů všech energií a odpadů ve výšce nad prodejní plochou, výrobní plochou, skladovací plochou ve výškách Ostrava. Při mytí a čištění odprašníme, vysajeme, umyjeme, vyčistíme kovové konstrukce ve výšce, regály ve výškách, rozvody plynu, elektřiny, vzduchotechniky, klimatizace, ramp, mostů, jeřábových drah, sloupů, atik, výklenků ve výšce Ostrava. Provedeme mytí, čištění plášťů budov ve výškách Ostrava, sendvičových, kovových, hliníkových, ocelových stěn a opláštění hal, objektů, budov, výrobních závodů, fabrik, hal, skladovacích hal, budov obchodních center, retailových parků ve výškách Ostrava. Kvalitně vyčištěné plochy a skleněné plochy doporučujeme opatřit nano impregančním nátěrem ploch a skleněných ploch Ostrava. Nano impregnační technologický nátěr skla, výloh, skleněných fasád Ostrava, je vhodný pro všechny typy oken, výloh a skla, zvláště tam, kde je stížený přístup k mytí a čištění.

mytí výloh
Mytí oken, výloh Ostrava

Mytí oken zajišťujeme suchou metodou leštění oken. Hledali jsme dlouho způsob, kterým bychom mohli zaručit dlouhotrvající lesk, vyzkoušeli jsme různá leštidla, ale stejně jsme se dopátrali k tomu, že použití leštidel je vlastně zbytečné a není třeba je při mytí oken v Ostravě využívat. Vše jednoduše zajistíme suchou metodou leštění, která funguje tak, že veškerou umytou skleněnou plochu doleštíme 100% suchou bavlněnou plenou. Víme totiž, že takhle jedině dosáhneme dlouhotrvajícího lesku a to také znamená, že vám ušetříme finance za časté mytí oken, které v našem případě nebude třeba tak často opakovat. Mytí oken v Ostravě zajišťujeme i v obchodních domech, v restauracích, v nemocnicích, na úřadech, ve školách, ale také pro zákazníky, kteří chtějí umýt okna v domácnosti, protože jsou třeba v nebezpečné výšce a i velké rozlohy a tak jejich síly nestačí. Proto také mytí oken v Brně nabízíme jako jednorázovou službu nebo servisní mytí oken v Ostravě a za velmi pěknou cenu od 14,-/m2. Bezpečně zajistíme také odstranění plakátů a folií v Ostravě, ke kterému je třeba přistupovat s opatrností. Tyto nečistoty nazýváme „zatvrdlými nečistotami“ a je třeba je odstraňovat korundovou žiletkou s 10 cm dlouhou plochou. Díky ní dokážeme bez poškození odstranit nečistoty, které jsou zatvrdlé a nelze je běžným umytím dostat ze skleněné plochy dolu. Víme jak tyto žiletky používat a tak není třeba mít strach ze špatného používání a nebo snad z poškození vašeho majetku. Ovšem musíme vás upozornit, že pokud by vám odstraňoval nečistoty někdo, kdo s nimi neumí, nebo byste se do této práce chtěli pustit sami, tak je velmi jednoduché skleněnou plochu poškrábat. Opravdu takové akce nedoporučujeme. Ono poškrábání není zřetelné z dálky a ani třeba ze dvou metrů, ale jednoznačně je zřetelné zblízka a pokud se nachází na vaší skleněné ploše něco, co by mělo upoutat pozornost vašeho zákazníka, tak je velmi nepříjemné, kdybyste měli celé okno poškrábané. My vám zaručíme, že se poškrábání při odstranění folií a plakátů nemůže stát, určitě ne u naší firmy, kde naše zaměstnance školíme o tom, jak s žiletkou zacházet, aby dosáhli cíle a se vší šetrností. S odstraněním zatvrdlých nečistot provedeme také následné umytí okna, výlohy. Tak je vaše výloha znovu připravena na novou reklamu. Provedeme odstranění, sundání sejmutí krycích folií, celopolepů ploch, výloh a skleněných ploch, samolepek, plakátů, nedovoleného výlepu Ostrava.

 

mytí výloh

Mytí oken, mytí oken po rekonstrukci Ostrava

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA

Z našich proškolených pracovníků máme opravdu radost, že jejich profesionálně odvedené práce si vychvaluje čím dál více klientů a to nejen v České republice, ale také v Německu, Rakousku a ve Slovenské republice, kde jsme zajistili pobočky, abychom našim klientům mohli být blíže. Naši zákazníci si jistě vyberou z mnoha dalších divizí, které nabízíme a zkušeně zajistíme. Jedna s takových služeb je i strojové čištění koberců Ostrava nejspolehlivější metodou, kterou v dnešní době můžeme nabídnout a to strojovou metodou, při které používáme kombinaci dezinfekční chemie BOSCH RTS, kotoučového stroje GHIBLI k mechanickému vykartáčování nečistot – což je pro kvalitní vyčištění koberce velmi důležité a v poslední řadě vysoce výkonný vysavač k odsátí nečistot a vzniklé vlhkosti. Provedeme také stržení, odstranění starých koberců z podlahy včetně oškrábání, stržení a odstranění lepidla a jeho zbytků po stržení starých koberců Ostrava.

 

koberce8

Strojní čištění koberců, podlah Ostrava

ČIŠTĚNÍ IMPREGNACE, VOSKOVÁNÍ PODLAH OSTRAVA

Zajistíme vám čištění podlah Ostrava strojovou metodou, s touto metodou důkladně odstraníme ze spár a struktury vaší podlahy nečistoty. K čištění podlah strojovou metodou používáme několik druhů zásaditých chemií, ty volíme dle druhu podlahy, ale zpravidla začínáme tou nejslabší a na síle přidáváme až ve chvíli, je-li to třeba. Dobře a kvalitně umyté a vyčištěné podlahy Ostrava, doporučujeme navoskovat, impregnace podlah voskem Ostrava. Voskování, impregnace podlah Ostrava je vhodné pro impregnaci betonu a betonových podlah, impregnaci a voskování linolea, marmolea, pvc podlah, dřevěných podlah, plovoucích podlah Ostrava, epoxidových podlah Ostrava, průmyslových podlah Ostrava, strukturovaných průmyslových podlah Ostrava, litých podlah Ostrava, zámkových podlah a dlažeb, keramických dlažeb Ostrava. Ve spojení s údržbou podlah zajistíme také – renovace podlah a krystalizace podlah Brno, se kterými souvisí i  voskování podlah Brno průmyslovým polymerem. Voskem podlahu zakonzervujeme, je jedno zda je nová či pouze vyčištěná důkladně od nečistot, důležité je podotknout, že vosk vám podlahu chrání jeden rok před hlubším znečištěním a funguje i protiskluzově, takže je bezpečný. S aplikací vosku na podlahu souvisí také odstranění, stržení, odmytí a vyčištění starého  vosku z podlah Ostrava, starý vosk sundáme a naneseme opět nový, který bude znovu plnit úkol pěkného vzhledu, snadné údržby a bezpečné protiskluzové ochrany. Krystalizace podlah Ostrava provádíme na přírodní a mramorové podlahy a dlažby, které ztratili svůj ušlechtilý povrch. Vytvoření zcela nového, zbrusu nového povrchu zajistíme chemickou termomechanickou metodou krystalizací Ostrava.

 

koberce3

Strojové čištění podlah a koberců Ostrava

ODSTRANĚNÍ GRAFFITI, PO STAVEBNÍ ÚKLID OSTRAVA

Zajistíme vám levný a kompletní po-stavební úklid, po-rekonstrukční úklid, úklid po malířích a zednících Ostrava. Provedeme komplexní úklid po stavbě, rekonstrukci, renovaci, řemeslech, přestavbě obchodů a prodejen Ostrava. Úklid  po stavbě budov a objektů novostaveb Ostrava.  Poradíme si s odstraněním cementových a vápenatých závojů a za použití silných chemií. Kompletně odstraníme veškeré nečistoty z nábytku, podlah a skleněných ploch, které je třeba zbavit hlavně zatvrdlých nečistot a prachu. Zaměřujeme se na důkladné odstranění graffiti Ostrava, které odstraňujeme z fasád neošetřených antigraffiti ochranou, a tak je naše úspěšnost 60 – 90% – při tomto odstranění provádíme i opravu poškozené fasády. Abychom jste se poškození fasády vyhnuli nabízíme aplikaci nátěrů, antigraffiti ochrany Ostrava. S ochranou je naše odstranění graffiti 100% úspěšné. Antigraffiti nátěr a antigraffiti nástřik Ostrava, nátěr proti sprejům, fixům, nápisům malůvkám vám aplikujeme za bezkonkurenční cenu od 120,- /m2 na hladkých omítkách + vám naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. garantuje velmi levný servis odstranění graffiti Ostrava, které konkurenční firmy nenabízí.

odstranění graffiti

Odstranění graffiti, plísní Ostrava

ODSTRANĚNÍ A NÁTĚR PROTI PLÍSNÍM OSTRAVA

Odstranění plísní a mechů Ostrava. Provedeme čištění, odstranění zelených plísní, organických výkvětů z plesnivých fasád, zdí, stěn budov, objektů v Ostravě. Čištění a odstranění invazivních a šířících řas a hub, černých plísní na fasádě, zdí a stěně. Po kvalitním čištění a neutralizaci, zasažené plesnivé fasády a stěny dezinfikujeme a opatříme nátěrem proti plísní Ostrava. Tento proti písňový nátěr Ostrava zajistíme pomocí nejmodernější technologie LSG Ostrava. LSG nátěrem zamezíme tvoření vlhkosti, tvorbu zelených sanitrů a veškerá plíseň zmizí. Po dobu 6let vám zaručujeme ochranu vašeho zdraví a i ochranu vašeho domu. Nepříjemné plísně se tvoří i v exteriérech i v interiérech, ale naše LSG zatočí s plísní v jakémkoliv prostředí.Odstranění plísní a nátěr proti plísním Ostrava realizujeme jak v běžné dostupnosti, tak taky jako výškové práce Ostrava. www.a-servislipka.cz

Mytí oken a čištění markýz

Mytí oken a čištění markýz Ostrava

 

Nátěr LSG

Před odstranění plísní Ostrava

 

Nátěr LSG

Po aplikaci nátěru proti plísním Ostrava

Poradenství, cenové nabídky, realizace jsme provedli v těchto místech:

Karla Svobody 37, 725 27 Ostrava-Plesná … Knížecí 21, 709 00 Ostrava-Nová Ves … Lašská Karla Pokorného 78, 708 00 Ostrava-Poruba … Hluboká 23, 725 29 Ostrava-Petřkovice … Bezručova 24, 725 25 Ostrava-Polanka nad Odrou … Hasičská 72, 700 30 Ostrava-Ostrava-jih … Kamasova 31, 711 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Na Pastvinách 40, 724 00 Ostrava-Proskovice … Družstevní 30, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Karvinská 218, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Michálkovická 234, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Kpt. Jaroše 31, 722 00 Ostrava-Třebovice … Dr. Šavrdy 26, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Domovská 42, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mariánskohorská 22, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Kamenná 30, 723 00 Ostrava-Martinov … Jedlová 32, 708 00 Ostrava-Poruba … Masná 33, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Mezní 31, 717 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Františka Formana 32, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Krajní 32, 725 28 Ostrava-Hošťálkovic … Družební 91, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Kamenná 32, 723 00 Ostrava-Martinov … Chleborádova 89, 715 00 Ostrava-Michálkovice … Pod Holednou 23, 637 00 Brno-Brno-Jundrov … Pulkrábkova 23, 621 00 Brno-Brno-Jehnice … náměstí Republiky 26, 614 00 Brno-Brno-sever … Konopná 26, 617 00 Brno-Brno-jih … Jižní náměstí 28, 619 00 Brno-jih … Krkoškova 23, 613 00 Brno-Brno-sever … Kouty 33, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice … Na Vyhlídce 26, 664 48 Brno – Moravany  … Kainarova 87, 616 00 Brno-Brno-Žabovřesky … Vlčnovská 27, 628 00 Brno-Vinohrady … Kamenačky 38, 636 00 Brno-Židenice … Kovařovicova 42, 616 00 Brno-Žabovřesky … Pálavské náměstí 31, 628 00 Brno-Vinohrady … Haraštova 61, 620 00 Brno-Tuřany … Janáčkova 120, 666 01 Tišnov … Jungmannova 38, 664 51 Šlapanice … Dr. Ed. Beneše 12, 748 01 Hlučín … Lomená 10, 747 06 Opava … Na Výsluní 3, 792 01 Bruntál … Krátká 3, 748 01 Hlučín … Kolofíkova 3, 747 21 Kravaře … Ke koupališti 1, 747 06 Opava … Jesenická 21, 795 01 Rýmarov … Malánky 3, 748 01 Hlučín … Josefská 21, 747 06 Opava … Masarykova 366, 696 62 Strážnice … Klentnická 170, 691 42 Valtice …  1. máje 380, 691 02 Velké Bílovice … Luční 973, 691 55 Moravská Nová Ves … Polní 1627, 696 03 Dubňany …Brněnská 11, 692 01 Mikulov … Vinařská 59, 691 42 Valtice … Soboňky 73, 696 01 Rohatec … Blažkova 3, 695 01 Hodonín … Slovenská 111, 685 01 Bučovice … Šilingrova 21, 690 02 Břeclav … Vídeňská 47, 692 01 Mikulov … Za Kasárnami 4, 690 02 Břeclav … Bratislavská 9, 691 45 Podivín … Brandlova 79, 695 01 Hodonín … J. Skácela 876, 696 62 Strážnice … 21. dubna 2, 691 44 Lednice … Slovácká 74, 696 01 Rohatec … Vítězství 1200, 696 03 Dubňany … náměstí Republiky 788, 691 55 Moravská Nová Ves … Mírová 731, 691 02 Velké Bílovice … Nerudova 4, 691 45 Podivín … Na Padělcích 801, 685 01 Bučovice …  Zámek 4, 691 44 Lednice …  Martinská čtvrť 1812, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Ostravská 546, 742 58 Příbor … Lidická 779, 742 13 Studénka … Nerudova 39, 757 01 Valašské Meziříčí … Lesní 1196, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Křižíkova 1393, 738 01 Frýdek-Místek … Šustaly 29, 742 21 Kopřivnice … Jiráskova 34, 741 01 Nový Jičín … Palackého 641, 742 58 Příbor … Butovická 71, 742 13 Studénka … Pod Stínadly 1251, 757 01 Valašské Meziříčí … Gruntovní 851, 739 44 Brušperk … Masarykova 375, 742 45 Fulnek … K dolům 183, 739 42 Frýdek-Místek … Oderská 286, 742 47 Hladké Životice … Obránců Míru 26, 742 21 Kopřivnice … Slezská 26, 741 01 Nový Jičín … Potoční 29, 742 35 Odry … Poláškova 207, 757 01 Valašské Meziříčí … Palkovická 563, 738 01 Frýdek-Místek … Noremská 407, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Kopaná 645, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Pod Bílou horou 91, 742 21 Kopřivnice … Myslbekova 25, 741 01 Nový Jičín …  Mládežnická 453, 735 31 Bohumín … Rohová 38, 736 01 Havířov …   Ke stadionu 362, 739 61 Třinec … Polní 25, 733 01 Karviná …Okružní 386, 735 81 Bohumín … Kosmonautů 81, 734 01 Karviná … Mladé Gardy 21, 736 01 Havířov … Vratká 31, 736 01 Havířov … Olšiny 82, 733 01 Karviná … Krajní 25, 736 01 Havířov …  Míru 405, 735 31 Bohumín …   Ostrovského 33, 736 01 Havířov … Potoční 1162, 735 11 Orlová …  Slezská 879, 735 14 Orlová … Ropická 107, 737 01 Český Těšín … Medřická 141, 50353 Smidary … Dobrovského 321, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Al. Jiráska 553, 504 01 Nový Bydžov … Náchodská 2100, 549 01 Nové Město nad Metují … Práce 205, 277 11 Neratovice … Purkyňova 433, 547 69 Náchod … Jičínská 1066, 293 01 Mladá Boleslav … Ed. Karla 61, 50303 Smiřice … Svojsíkova 45, 28903 Městec Králové … Studentská 18, 276 01 Mělník … Poděbradova 55, 289 22 Lysá nad Labem … Na vyhaslém 803, 272 01 Kladno … Žižkovo náměstí 2, 506 01 Jičín … Moravská 53, 55101 Jaroměř … Na Vinici 221, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Za Poštou 1908, 500 08 Hradec Králové … Josefská 197, 53401 Holice … Opočenská 418, 518 01 Dobruška …  Družstevní 110, 768 21 Kvasice … Babice 464, 687 03 Babice … Zahradní 200, 687 06 Velehrad  …  Malé Vlčiny 1, 779 00 Olomouc … Českobratrská 54, 779 00 Olomouc -nové Sady … Trnava 91, 763 18 Trnava … Liptál 199, 756 31 Liptál … Ratiboř 5584, 756 21 Ratiboř …Velký Újezd 371, 783 55 Velký Újezd … Věrovany 321, 783 75 Věrovany … Kout 10, 751 02 Troubky … Cimburkova 160, 751 01 Tovačov … Na Výsluní 536, 798 12 Kralice na Hané … Trávnická 4, 796 01 Prostějov … Na Romži 350, 796 07 Držovice … Jablůnka 417, 756 23 Jablůnka … Kouty 1424, 757 01 Valašské Meziříčí … Kelč 140, 756 43 Kelč … Školní 221, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Masarykovo náměstí 9, 753 01 Hranice … Bratrská 22, 751 31 Lipník nad Bečvou … Tršice 261, 783 57 Tršice … Dolní Újezd 153, 751 23 Dolní Újezd … Tyršova 797, 768 24 Hulín … Vrbátky 24, 798 13 Vrbátky … Tršice 249, 78357 Tršice … Masarykova 71, 783 72 Velký Týnec … Komenského 364, 783 73 Grygov … Komenského 450, 751 03 Brodek u Přerova … Náměstí 19, 768 02 Zdounky … Havlíčkova 321, 768 33 Morkovice-Slížany … Švábenice 328, 683 23 Švábenice … Komenského 25, 751 52 Přerov … 28. října 12, 751 17 Horní Moštěnice …  Palackého náměstí 1, 683 23 Ivanovice na Hané … Lomená 557, 798 27 Němčice nad Hanou … Padlých hrdinů 923, 752 01 Kojetín … Tyršova 566, 768 11 Chropyně … Chobot 30, 767 01 Kroměříž …  Josefská 39, 747 06 Opava … Malánky 24, 748 01 Hlučín … Švermova 236, 749 01 Vítkov … Slezská 383, 747 41 Hradec nad Moravicí … Nádražní 136, 747 81 Otice … Sadová 275, 747 69 Pustá Polom … 9. května 327, 747 64 Velká Polom … Nad Mlýnkem 22, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Na Hurtě 30, 720 00 Ostrava-Hrabová … Mírové náměstí 40, 748 01 Hlučín … Na Hájku 207, 747 92 Háj ve Slezsku … Ostravská 22, 743 01 Bílovec … Jesenická 38, 795 01 Rýmarov … Ke koupališti 22, 747 06 Opava … Kolofíkova 22, 747 21 Kravaře … Krátká 22, 748 01 Hlučín … Na Výsluní 22, 792 01 Bruntál … Lomená 31, 747 06 Opava … Dr. Ed. Beneše 31, 748 01 Hlučín … Hlučínská 58, 747 22 Dolní Benešov … Náměstí 56, 747 21 Kravaře … Svobody 28, 747 23 Bolatice … Stiborská 566, 747 27 Kobeřice … Na Návsi 26, 747 20 Vřesina … Lomená 29, 747 06 Opava … Liščí 29, 725 27 Ostrava-Plesná … Gen. Bočka 25, 767 01 Kroměříž … Na Vrchovině 25, 747 70 Opava-Komárov … Horní 71, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Příčná 570, 742 83 Klimkovice … Brandlova 31, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Mojžíškové 39, 712 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Krašická 31, 720 00 Ostrava-Hrabová …  Na Rozkoši 166/51, 250 82 Tuklaty … Riegrova 33/512, 568 02 Svitavy … Raisova 163/122, 538 21 Slatiňany …  Mezi Mosty 509/667, 533 04 Sezemice … Mládežnická 1007/534, 289 12 Sadská … Na Obci 54/78, 251 01 Říčany … Boženy Němcové 62/72, 535 01 Přelouč … Luční 417/72, 251 67 Pyšely … Luční 344/78, 252 43 Průhonice … K Rybníku 62/42, 251 01 Popovičky … Masarykova 547/64, 250 91 Zeleneč … Mnichovická 290/51, 251 63 Všestary … Na Pastvinách 590/75, 252 42 Vestec … Jiráskova 920/65, 517 54 Vamberk … Na Rybníčku 378/645, 250 87 Mochov … Na výsluní 638/75, 251 64 Mnichovice … Mírová 51/72, 289 24 Milovice … Vrchovská 1861/44, 286 01 Čáslav … Sady 17. listopadu 1801/534, 250 88 Čelákovice … Pražská 99/34, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Smetanova 69/75, 294 71 Benátky nad Jizerou …  Kollárova 721/75, 250 82 Úvaly … Zahradní 589/60, 562 01 Ústí nad Orlicí … Olšina 680/35, 517 21 Týniště nad Orlicí … Studentská 64/641, 290 01 Poděbrady … Vrchlického 14, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Vídeňská 7, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … K Brůdku 4, 104 00 Praha-Křeslice, Praha 10 … Jana Růžičky 17, 148 00 Praha-Kunratice, Praha 4 … Rožmberská 4, 198 00 Praha-Kyje, Praha 9 … Běloveská 654, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … Jílovská 3, 142 00 Praha-Lhotka, Praha 4 … Novákových 4, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Drůbežářská 8, 142 00 Praha-Libuš, Praha 4 … Do borovin 37, 154 00 Praha-Praha-Lochkov … Hluboká 4, 165 00 Praha-Praha-Lysolaje … Janáčkovo nábřeží  55, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Nad úžlabinou 13, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Želetavská 3, 140 00  Praha-Michle, Praha 4 … Chmelířova 6, 196 00 Praha-Miškovice, Praha 9 … Roentgenova 4, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Jungmannova 3, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Horní 5, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Edisonova 427, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 9 … Hoffmannova 4, 147 00 Praha-Podolí, Praha 4 … Kytlická 17, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Nad Konvářkou 13, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Štefánikova 46, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Pařížská 14, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … Nedokončená 36, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … K Rybníčkům 18, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … Bělohorská 163, 162 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Bešťákova 1, 180 00 Praha-Střížkov,  Praha 8 … Kazaňská 13, 102 00 Praha-Praha-Štěrboholy … Svídnická 5, 181 00 Praha-Troja, Praha 8 … K Jinočanům 10, 155 00 Praha-Třebonice, Praha 13 … Jana Srba 4, 104 00 Praha-Uhříněves, Praha 22 … Eberlova 17, 155 00 Praha-Velká Ohrada, Praha 13 … Kladská 23, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Na Padělkách 737/33, 641 00 Brno – Žebětín … Masarykovo náměstí 155/21, 595 01 Velká Bíteš … Jungmannova 988/21, 664 34 Kuřim … Křižanov 461/12, 594 51 Křižanov … Brněnská 518/54, 666 01 Tišnov … Jiráskova 654/26, 672 01 Moravský Krumlov … náměstí ČSA 63/54, 676 02 Moravské Budějovice …  Myslibořská 319/41, 588 56 Telč … čtvrť Padělky 401/55, 664 11 Zbýšov … Palackého náměstí 33/21, 665 01 Rosice … Želetava 62, 67526 Želetava – Šašovice … Zámek 21/54, 674 01 Třebíč … Vídeňská 737/24, 691 23 Pohořelice … Rybniční 556/11, 671 72 Miroslav … Malovanská 1382/24, 664 91 Ivančice … Oslavická 1877/36, 594 01 Velké Meziříčí … Skryjská 439, 67555 Hrotovice … Jakubské náměstí 123/14, 586 01 Jihlava … Školní 735, 588 32 Brtnice … Brodská 1996/63, 591 01 Žďár nad Sázavou … Hoštická 566/101, 642 00 Brno – Bosonohy … Za Humny 402/22, 664 48 Brno – Moravany … Ocmanická 220/54, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Valašská Bystřice 707/26, 756 27 Valašská Bystřice …  Horní Bečva 1000/621, 756 57 Horní Bečva … Velké Karlovice 112/48, 756 06 Velké Karlovice … Nový Hrozenkov 342/654, 756 04 Nový Hrozenkov …  Sídliště 6. května 1139/26, 756 54 Zubří … Halenkov 126/120, 756 03 Halenkov …  Hovězí 224/33, 75601 Hovězí …  Bánov 615/980, 68754 Bánov …  Čupy 692/21, 687 51 Nivnice … Hřbitovní 170/920, 687 25 Hluk … Vlčnov 1213/59, 687 61 Vlčnov … Lesní čtvrť I 3448/609, 760 01 Zlín … Příčná 600/48, 755 01 Vsetín … Nivnická 2224/650, 688 01 Uherský Brod … Hlavní 272/62, 763 26 Pozlovice … Uherskobrodská 991/498, 763 26 Luhačovice … Husova 665/24, 687 71 Bojkovice … náměstí Mezi Šenky 914/620, 763 21 Slavičín … Mlýnská 1307/44, 763 31 Brumov-Bylnice – Brumov … Československé armády 287/662, 766 01 Valašské Klobouky … Lidečko 394/44, 756 12 Lidečko …  Paseky 630/874, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Tyršova 999/33, 763 12 Vizovice … Rovná 480/92, 763 15 Slušovice … Nádražní 586/665, 686 03 Staré Město … Větrná 431/49, 686 05 Uherské Hradiště … Příčná 1571/950, 765 02 Otrokovice … Kollárova 59/74, 763 61 Napajedla … Jasanová 1208/666, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Zašová 93/14, 756 51 Zašová …

Recent Posts

Leave a Comment