Strojová metoda čištění Praha je tou nejúčinnější zbraní proti nečistotám na koberci

 In Nezařazené

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce nabízíme celou řadu úklidových služeb a v tomto článku bychom se chtěli více zmínit o našem čištění koberců. Naposledy jsme z koberce odstraňovali sytě modrou ústní vodu. Stalo se jí to nešťastnou a vtipnou situací zároveň – vyprskla vodu smíchy při sledování jedné komedie. Klientka se je nejdříve snažila to vyčistit sama, ale bez použití speciálních přípravků docílila pouze toho, že se skvrna ještě více rozmatlala po koberci.

Takže bylo jasné, že na to bude potřeba odborná pomoct. A té se ji díky našemu strojovému kotoučovému čištění dostalo. Pomocí silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty, jsme vyčistili modrou ústní vodu z koberce bez problému a k tomu jsme vyčistili i ostatní skvrny, které byly sice na první pohled nepatrné, ale tak byly viditelné a bylo potřeba je vyčistit, aby byl koberec zase jako nový.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, takže s pomocí jeho čištění tzv. zabijete hned několik much jednou ranou. Kosmetika navíc koberce i krásné provoní. Po tomto důkladném čištění je dostat kosmetiku nyní obsahující špínu z koberce pryč. K tomu slouží  vysokotlaký třímotorový vysavač. Který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty.

K tomu všemu  tímto čištěním docílíte toho, že koberec nabude objemu. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Vlasy koberce nadzvedne a nepůsobí zašlapaným dojmem. Touto metodou lze docílit nejen dlouhodobé čistoty vašeho koberce, ale prodlužujete tím i jeho životnost. O tom se přesvědčila i naše klientka, které si od té doby od nás koberce nechává čistit pravidelně a naše služby ji zaujaly natolik, že se s manželem rozhodli užívat i ostatní naše služby.

Naše…

Naše  metoda čištění koberců odráží nejnovější možnosti vědy a výzkumu a patří tak k nejúčinnějším metodám čištěn koberců současnosti. A proto si dokáže poradit s jakýmkoli kobercem. Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu a nabízíme je samozřejmě nejen domácnostem, ale i firmám a podnikům.

Tudíž jsou dostupné pro širokou škálu zákazníků. A nás to těší, že pravidelných zákazníků je čím dál více, protože není lepší vizitkou firmy, než spokojený zákazník.

Recent Posts

Leave a Comment