Večeře se mají dělat s rozvahou, maso na červeném víně a ušpiněný koberec

 In Nezařazené

Dnes jsme měli hezkou a náročnou objednávku, ale myslím, že je to jedna z těch objednávek, na které budu s láskou vzpomínat. Líbí se nám totiž, když někdo dělá něco pro své blízké i za cenu toho, že při tom něco zničí i ušpiní. Právě takto se zachoval i náš poslední zákazník, mimochodem velice milý pán. Povolal nás, protože vařil manželce večeři a nedopatřením mu vypadla na zem, a to samozřejmě zapříčinilo ušpinění koberce. Divili jsme se, co to bylo za pokrm, že to koberec tak ušpinilo. A tak nám pán začal vyprávět celý průběh večera a dne. Pán se rozhodl připravit něco tuze speciálního pro svoji milou ženu. Zkrátka jako vyjádření vděku, za to všechno, co zvládá a co pro něj dělá. Čištění koberců Praha ceník.

Na koho se obrátit s vyčištěním koberců v kancelářiRecenze na čištění koberců

To nás s kolegy téměř dojalo…

To nás s kolegy téměř dojalo, vždy se snažíme vcítit do zákazníkovy situace a mít tak pro ně lepší pochopení, což bylo i v případě tohoto pána. Jeho žena má totiž ráda italská jídla, a protože pán chtěl, aby to bylo speciální, rozhodl, že se vykašle na profláklé recepty typu pizza a těstoviny a udělá něco speciálního, něco, co ještě ani jeden z nich nikdy neměl. Nakonec si vzpomněl na recept „Peposo“. Viděl ho prý v pořadu o vaření a hned se mu zamlouval. Recept se sestává z masa a z kvalitního červeného vína, kterým se maso podlévá, a na kterém vlastně tak trochu stojí celý recept. Vaření se vydařilo, prostřít stůl také. Zbývalo jen bezpečně přenést oba talíře, tak aby mu nevypadly.

Kolik stojí čištění kobercůKdo kvalitně vyčistí koberec

Pán na to šel fikaně, nejprve vzal jeden talíř a teprve pak až druhý. První talíř přinesl na stůl bez sebemenších potíží. Zádrhel nastal, když vzal do ruky ten druhý, po cestě k jídelnímu stolu zkrátka škobrtl a talíř včetně nákladu na něm se celý vyklopil na koberec. Takže tam zůstala velká skvrna, a protože červené víno nejde ničím dolů, i tady se to bohužel potvrdilo. Ale to však není nic, s čím by si naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha ceník, neporadila. Když jsme přijeli, dali jsme se do čištění naší metodou hloubkového strojového čištění. Ta má dva postupy, které dodržujeme a vykonáváme s nejlepším vědomím a svědomím, abychom dosáhli vždy dokonalého výsledku.

Pomocí čeho vyčistím z koberce alergenyOd koho si nechat vyčistit koberce

První krok spočívá v kvalitním vyčištění…

První krok spočívá v kvalitním vyčištění. My pro čištění používáme značkovou chemickou kosmetiku od značky Bosch RTS. Tato kosmetika se nejprve hloubkově zapraví do samé struktury koberce pomocí velmi výkonného kotoučového stroje s rotačními kartáči. Tato speciální, a přitom šetrná kosmetika dovede spolehlivě i v hloubce struktury koberce nabalit do vzniklé pěny z čištění veškeré nečistoty, i ty zašlé, a také i alergeny, roztoče, a navíc celý koberec řádně vydezinfikuje. Druhý krok spočívá v řádném vysání. Na řádné vysání je potřeba pořádného přístroje, my používáme třímotorový výkonný vysavač.

Pomocí čeho dosáhneme, že bude čalounění vypadat jako novéPomocí čeho dosáhneme, že bude koberec vypadat jako nový

Ten vysaje zbytky nečistot, alergenů a roztočů, také koberec opravdu pečlivě vysuší, takže koberec můžete téměř prakticky ihned dát znovu na místo, kam patří. Po tom, co skončíme s druhou fází je třeba překontrolovat, zda je vše v pořádku a předat koberec zákazníkovi. Náš zákazník byl velmi spokojený, říkal, že jsme velice pracovití a profesionální a že o nás řekne i dalším lidem.

Cena za čištění koberců

 

Recent Posts

Leave a Comment